Powered by Smartsupp Stavebnice magnetická Magna Tiles Arktická zvířátka 25ks - Magnetické stavebnice a hry | STEJKR, s.r.o. - Váš dodavatel papíru, drogerie, školních a kancelářských potřeb | Úvodní strana

+420 731 655 633  po-pá 7:00 -15:00 

DOPRAVA OD 2.500 Kč ZDARMA

STEJKR, s.r.o. - Váš dodavatel papíru, drogerie, školních a kancelářských potřeb | Úvodní strana (https://www.stejkr.cz/)
«
Stavebnice magnetická Magna Tiles Arktická zvířátka 25ks

Stavebnice magnetická Magna Tiles Arktická zvířátka 25ks

kód zboží: DD5559
Nákupem této stavebnice získáte ZDARMA hru Newtonův balanční strom. Vydejte se do vody pokryté ledem...
Číst více
1 285,14 Kč/ks
1 062,10 Kč/ks bez DPH
Dotaz ke zboží
- + ks
skladem

Popis

Nákupem této stavebnice získáte ZDARMA hru Newtonův balanční strom.

Vydejte se do vody pokryté ledem s 25dílnou sadou Magna-Tiles® Arctic Animals. Mladí průzkumníci mohou sledovat stopy tučňáků a ledních medvědů na jejich původních stanovištích, odpočívat s tuleni u břehu a vydat se na vzrušující pozorování velryb. Pomocí tvarů typu click-together mohou děti vytvářet vlastní prostředí plné ledovců, hor a zvířat původem z chladnějších podnebí.

Podporuje otevřenou hru: Naše magnetické stavební hračky bez instrukcí podporují kreativitu, zapojení a učení STEM. Učitelé a rodiče považují Magna-Tiles® za vynikající vzdělávací zdroj pro herny, domácí školáky a učebny.
Schváleno pro děti: Od průsvitných dlaždic po rozkošná zvířátka je každý kousek této sady určen pro malé ručičky a aktivní představivost. Tvary se spojují se slyšitelným „cvaknutím“, takže děti mohou navrhovat prostředí a přizpůsobovat svá stanoviště novým formám nápadů.

Je kompatibilní s ostatními z rodiny Magna-Tiles®. Můžete je kombinovat s aktuálními kolekcemi nebo použít tuto jako odrazový můstek k nalezení zcela nového způsobu hraní uvnitř i venku.
Když fantazie letí, možnosti vyprávění jsou nekonečné. Jak děti rostou a jejich sbírka magnetických tvarů se rozšiřuje, roste i složitost jejich výtvorů. S čím přijdou vaše děti dále?

Zažeňte lásku k divoké zvěři a dobrodružství s touto 25dílnou sadou Magna-Tiles® Arctic Animals. Netoxické dlaždice jsou dostatečně trvanlivé pro děti od 3 let a jsou vyrobeny z potravinářského ABS plastu, který neobsahuje BPA, latex ani ftaláty. Magnetické tvary se bezpečně drží a zvířata oživují krajinu, protože mladí lidé předvádějí vlastní dobrodružství. Na zadní straně krabice jsou navíc uvedena fakta o arktických zvířatech, která mohou děti začlenit do hry.

Potřebujete poradit?

+420 731 655 633

po - pá 7:00-15:00

© 2023 Stejkr