Powered by Smartsupp Stavebnice magnetická Magna Tiles Zvířátka džungle 25ks - Magnetické stavebnice a hry | STEJKR, s.r.o. - Váš dodavatel papíru, drogerie, školních a kancelářských potřeb | Úvodní strana

+420 731 655 633  po-pá 7:00 -15:00 

DOPRAVA OD 2.500 Kč ZDARMA

STEJKR, s.r.o. - Váš dodavatel papíru, drogerie, školních a kancelářských potřeb | Úvodní strana (https://www.stejkr.cz/)
«
Stavebnice magnetická Magna Tiles Zvířátka džungle 25ks

Stavebnice magnetická Magna Tiles Zvířátka džungle 25ks

kód zboží: DD5560
Nákupem této stavebnice získáte ZDARMA hru Newtonův balanční strom. Buďte divocí s 25dílnou sadou Ma...
Číst více
1 285,14 Kč/ks
1 062,10 Kč/ks bez DPH
Dotaz ke zboží
- + ks
skladem

Popis

Nákupem této stavebnice získáte ZDARMA hru Newtonův balanční strom.

Buďte divocí s 25dílnou sadou Magna-Tiles® Jungle Animals. Od vytváření nových prostředí až po vytváření vzrušujících zvířecích dobrodružství mohou milovníci mladých zvířat najít nekonečné možnosti prozkoumávání, aniž by museli opustit hernu. Pomocí magnetických dlaždic, které odrážejí živou zeleň a divokou zvěř jedinečnou pro tropický les, mohou děti řvát vzrušením, když se o těchto tvorech dozvídají poutavou a praktickou hrou.

Navrženo pro malé průzkumníky: Tyto magnetické tvary, vytvořené pro děti od 3 let, je snadno uchopí a magneticky spojí uspokojivým „kliknutím“. Jsou dostatečně odolné pro použití v herně, učebně i venku, takže děti se mohou vybláznit téměř kdekoli.
Schváleno STEM: Soupravy zvířat Magna-Tiles® podporují otevřenou, kreativní konstrukci, což z nich činí cenný vzdělávací zdroj pro rodiče a učitele. Když se děti ponoří hluboko do džungle své fantazie, získávají cenné koncepty STEM a zkoumají nová prostředí.

Funguje s jinými sadami: Naše magnetické hračky pro zvířata jsou kompatibilní s jinými stavebnicemi z rodiny Magna-Tiles®, což dětem usnadňuje rozšiřování světa o tvary, které již mají ve své sbírce.
Jak mladí lidé rostou, sledujte, jak se jejich návrhy stanou propracovanějšími a podrobnějšími. Díky magnetickým stavebním hračkám Magna-Tiles® se učení STEM stává pokročilejším, protože se vydávají na vlastní vzrušující dobrodružství.

25dílná sada Magna-Tiles® Jungle Animals je vyrobena z potravinářského ABS plastu, který je bez BPA, latexu a ftalátů pro hraní bezpečné pro děti. Průsvitné kousky, navržené tak, aby vydržely roky dramatické hry, přicházejí v pevných a vzorovaných provedeních a zahrnují magnetické zvířecí přátele, takže zvědavé děti mohou oživit zcela nové prostředí. Každé pole navíc zobrazuje zábavná fakta o zvířatech v džungli, která dětem poskytují informace o zahrnutých stvůrách, což podporuje zájem o vědu, zvířata a další.

Potřebujete poradit?

+420 731 655 633

po - pá 7:00-15:00

© 2023 Stejkr